Dört mevsim iklim koşullarının yaşandığı ülkemizde her hava koşulunda rahatlıkla kullanılan Bizim Konteyner konteyner evler uzun ömürlü depreme dayanıklı güvenli barınma alanı sağlamaktadır. Kırıklareli Konteyner ev modellerimiz tek katlı veya iki katlı depreme dayanıklı olarak tercihine göre ülçülerde planlananabilmektedir. Salon, odaları, wc / duş ünitelerini istenilen bölme ve oda büyüklüğünde konteyner konutlar üretilmektedir.

Depreme dayanıklı konteyner evlerde dünyada ilk kez duvar panelinin yanı sıra çatı panelinde de sandwich panel kullanılan Bizim Konteyner konteyner evler benzerlerine göre maksimum ısı ve ses izolasyonuna sahip olmaktadır. Kırıklareli konteyner evlerimiz modern fabrika tesislerinde teknolojik üretimle imal edilmekte olup kısa sürede üretimi ve elektirikten suya her detayıyla kullanıma hazır özellikte teslimatıyla konteyner ev fiyatlarıyla da büyük aKırıklarelitajlar sunmaktadır. Deprem gibi tabi afetlerde son derece güvenlidir. Kırıklareli depreme dayanıklı konteyner ev modellerimiz çatılı modellerde de imal edilerek ekstra koruma sağlanmaktadır.

Kırıklareli Bizim Konteyner depreme dayanıklı konteynerler bütün inşaat şantiyelerinde konteyner ofis, yemekhane konteyneri, yatakhane konteyneri, tuvalet ve duş konteyneri olarak kullanılmaktadır.Kırıklareli Bizim Konteyner Konut inşaat şantiyeleri, yol yapım şantiyeleri, maden ocakları, petrol rafinerileri, limanlarda konteyner yaygın olarak kullanılmaktadır.

Kırıklareli Bizim Konteyner ürettiği depreme dayanıklı konteynerler, tüm şantiye ortamlarında rahatlıkla kullanılabilecek tarzda tasarlanmıştır

Kırıklareli Bizim Konteyner depreme dayanıklı konteynerlerin ebatlarını, konteyner fiyatlarını, tüm konteyner modellerini aşağıdaki sayfalara tıklayarak görebilirsiniz. Ayrıca ayrıntılı bilgiyi satış temsilcilerimizden alabilirsiniz. bize ulaşmak için iletişim bölümünden tüm iletişim kanallarımızın bilgisini alabilirsiniz. ayrıca istediğiniz konteynerleri kendiniz tasarlayabilir istediğiniz ebat ve modelde konteynere Bizim Konteyner ayrıcalığı ile sahip olabilirsiniz.

istediğiniz planlarda uygulanabilen  Bizim Konteyner depreme dayanıklı konteynerleri şantiyenizde size kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Bizim Konteyner ofisler hızlı kurulum, kolay nakliye ve istenildiğinde hemen sökülüp takılabilme özellikleri ile  hem zaman kaybına yol açmaz hem de iş yükünüzün en aza indirir.

Geleneksel vidalı sac kaplama konteynerlerin yanı sıra sandviç panel konteyner üretimine de sahip olan Kırıklareli Bizim Konteyner, üretiminde son teknolojileri kullanmaktadır. İki farklı lokasyonda yapılan depreme dayanıklı konteyner ofis ve depreme dayanıklı prefabrik ofisler tüm şantiye gereksinimi olan inaat firmaları ve diğer potansiyel müşterilerimiz tarafından tercih sebebi olmaya deam etmektedir.

Bizim Konteyner  standart konteynerlerin yanı sıra siz müşterilerimize özel olarak, kendilerinin tasarlayabileceği şekillerde konteynerler sunmaktadır. Bunun için tek yapmanız gereken şey bizimle irtibata geçmek.

Kırıklareli Bizim Konteyner; depreme dayanıklı ofis konteyneri, depreme dayanıklı yemekhane konteyneri, depreme dayanıklı yatakhane konteyneri ve  wc-duş konteyneri gibi sonsuz çözüm ile ulaşabileceğiniz Kırıklareli Bizim Konteyner artık bir telefon uzağınızda

Kırıklareli Bizim Konteyner birleşimli konteynerler daha büyük şantiye yapılarının kullanılması gerekli durumlarda ve ya imar izni olmayan arsalarda konut olarak kullanılabilmektedir. İki ya da daha fazla konteynerin birleşiminde oluşan bu yapıları isterseniz Etikon konteyner standart planlarından seçebilir, isterseniz de kendi planınızı kendiniz yapabilirsiniz.

Kırıklareli Bizim Konteyner şantiye çözümleri Kırıklareli Bizim Konteyner A.Ş. nin sektöre kazandırdığı yeni bir üründür. bu üründe ister konteyner ister konteyner olsun, tüm ihtiyaç olan yapılar (yatakhane konteyneri, yemekhane konteyneri, wc-duş konteyneri ve istenirse ofis konteyneri) birarada bulunabilmektedir.

Kırıklareli Bizim Konteyner Prefabrik A.Ş. teknik ekibi uzun çalışmalar sonucunda müşterilerinden gelen talepleri en iyi şekilde karşılayabilmek için bu ürünü geliştirmiştir.

Kırıklareli Bizim Konteyner çok katlı depreme dayanıklı konteynerler günümüzde inşaat şantiyelerinin vazgeçilmez birer parçasıdır. Şantiye ortamında alan yetersizliğinden ötürü, mobilizasyon ekipmanlarının çok katlı yapılması gerekmektedir.

Bu sebeple de ister depreme dayanıklı konteyner olsun ister depreme dayanıklı prefabrik olsun. Birden fazla katlı şekilde yapılması gerekmektedir.

Kırıklareli Bizim Konteyner depreme dayanıklı İki katlı prefabrik yatakhaneler, depreme dayanıklı prefabrik yemekhaneler, ve iki katlı depreme dayanıklı prefabrik ofislerin yanısıra. Çok katlı depreme dayanıklı konteynerlerde, iki katlı konteyner yatakhane, üç katlı konteyner yatakhane, iki katlı konteyner ofis, üç katlı konteyner ofis şeklinde planlama yapılması zorunludur.

Kırıklareli Bizim Konteyner ayrıca konteyner şantiye yapıları ve prefabrik şantiye yapıları konusunda oldukça iddialı konteyner fiyatları ve prefabrik fiyatları olduğunu da belirtmek isteriz.

Kırıklareli Bizim Konteyner evler; penceresinden kapısına, tüm sıhhi tesisatı ile mutfak ve zemin kaplaması ile izolasyonlu ve depreme dayanıklı bir şekilde siz kullanıcılarımıza anahtar teslim olarak sunulmaktadır. Konteyner evler uzun ömürlü olmasının yanı sıra bir çok belediyede imar izni gerektirmemektedir. Sökülüp takılabilmesi sayesinde başka bir mekana kolaylıkla sevk edilebilir.

Kırıklareli Bizim Konteyner Konteyner evleri isterseniz tek konteyner içinde wc-duş ve mutfak olarak kullanabileceğiniz gibi, birden fazla konteyneri birleştirip daha geniş mekanlara sahip olabilirsiniz.

Kırıklareli Bizim Konteyner bir çok müşterimiz imar izni olmayan bağ bahçe gibi lokasyonlardan konteyner evleri tercih etmektedir. Kırıklareli konteyner evler zemin betonu ve parke fayans gibi yer döşemeleri gerektirmediğinden daha az maliyetle sahip olunabilir. ayrıca üretimleri fabrikada gerçekleştiğinden kurulum kolaylığı sağlamakta ve zaman tasarrufu da sağlamaktadır.

 

Depreme dayanıklı Konteyner çalışma odaları, mutfak, wc – duş üniteleri tamamen kullanıma hazır olarak üretilmektedir.  Tel : 0216 483 0 737