Şantiyeler ve diğer ofis kullanımları için konteynerler en pratik çözüm olarak karşımıza çıkmaktadır. Konteynerin hazır bir ürün olması, sevkiyatı gerçekleştirdiğiniz ve zemine yerleştirdiğiniz anda, ofis ihtiyacınızın karşılanmış olması anlamına gelmektedir. Şantiyeler dışında muhtarlık binaları, taksi durakları, satış ofisleri, çeşitli satış noktaları vb amaçlar için de kullanılmaktadır.
Standart ebatlarımız olan 2,4×6 m ve 3×7 m dışında, projeye göre belirlenen ebatlarda, monoblok veya birleşimli konteyner bina çözümleri de oluşturulmaktadır.
Şantiyelerde kullanılan ofis konteynerleri tek katlı, iki katlı ve üç katlı olarak uygulanabilmektedir. Ofis konteynerleri için ısı, su ve ses yalıtım çözümleri, istenen konfor koşullarının sağlanması adına en önemli detaylar arasındadır.

Bizim prefabrik; prefabrik ofis binalarında standart ofis binaları seçenekleriyle siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçları ve beklentileri doğrultusunda tasarımlar yapıp ihtiyacınıza en uygun projeleri sizlere sunmaktan mutluluk duyar.

Prefabrik ofisler, emlak ofisler, küçük ölçekli üretim tesisleri, sosyal tesisler, kamu binaları, prefabrik okullar, prefabrik yatakhaneler, prefabrik büfeler, emekhane turistlik kamplar, acil yerleşim tesisleri, askeri tesisler, konaklama tesisleri, kaplıca tesisleri, spor klup tesisleri, olimpiyat organizasyon tesisleri, prefabrik wc, prefabrik duş binaları, Bizim prefabrik ofis binalarında hızlı, ekonomik, kalıcı çözümler üretmektedir.

  • Montajı tamamlanmış olan prefabrik ofisler sökülebilir (demontaj) yapılabilir.
  • Farklı bir yerde tekrar montaj imkanı sağlar.
  • Söküm (demonte) takım işlemide firmamız bünyesinde verilmektedir.
  • Prefabrik ofis binaları 2. el olarakta değerlendirilebilmektedir.